Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ТИ ЯК?

Дата: 13 квітня 2023 о 21:10, Оновлено 13 квітня 2023 о 21:51

Як допомогти собі та іншим у періоди стресу

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської

 

Етика взаємодії у періоди стресу

Новий розділ «Довідника безбар’єрності» – про самодопомогу та підтримку людей у стресі. Він дає рекомендації з турботи про себе та інших, а також містить поради щодо етики взаємодії з різними людьми. Наприклад, чи доречно незрячу людину брати під руку або як спілкуватися з людиною з порушеннями слуху.

«Довідник безбар’єрності» – гід з коректного спілкування, флагманський проєкт першої леді Олени Зеленської.

ПЕРЕЙТИ

Базові навички турботи про себе та інших

У стресовій ситуації ми нібито втрачаємо звичні радари та опори, можемо звинувачувати себе та знецінювати свої здобутки. Цей довідник пропонує техніки з допомоги іншим і собі насамперед, бо за будь-яких обставин кисневу маску спершу надягаємо на себе.

Довідник базується на матеріалах ВООЗ та є адаптованим посібником «Базові психосоціальні навички. Довідник для осіб, залучених до реагування на COVID-19».

ПЕРЕЙТИ

Техніки з підтримки себе та інших від українських зірок

Українські зірки та телеведучі у однохвилинних відеороликах діляться швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Спробуйте використовувати їх у повсякденному житті – це простіше, ніж здається.

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» спрямований на формування культури піклування про психічне здоров'я, він реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я. Експертна підтримка проєкту – Центр психічного здоров'я та реабілітації «Лісова поляна» МОЗ України.

ПЕРЕЙТИ

Відеоролики про те, як перемогти стрес

Природа стресу і навіщо він потрібен. Важливість відпочинку і саморозвитку під час війни. Сила запитань «як ти себе почуваєш» чи «що ти відчуваєш зараз». Стримування почуттів – хороший спосіб витримати все, що відбувається, чи шкідлива модель поведінки.

Серія анімаційних відеороликів зрозумілими образами і простою мовою відповідає на ці питання, а також дає рекомендації з психологічної підтримки себе й тих, хто поруч.

ПЕРЕЙТИ

Важливі навички в періоди стресу

Ілюстроване керівництво ВООЗ з 5-ти розділів, кожен з яких містить нову техніку допомоги собі під час стресу. Ці техніки прості та дієві. Для зниження рівня стресу їх достатньо застосовувати лише кілька хвилин на день.

Ти можеш працювати з посібником вдома, під час перерв на роботі, перед сном або в будь-який інший час, коли буде нагода зосередитися та потурбуватися про себе.

ПЕРЕЙТИ

Мобільний додаток BetterMe: Mental Health

Навчальний курс від BetterMe та ВООЗ у легкій інтерактивній формі надає навички самодопомоги при стресі. Що робити, коли зачепило і не відпускає? Як пережити емоційні бурі? Як слідувати своїм цінностям і не втрачати себе?

BetterMe: Mental Health – додаток для комплексної турботи про ментальне здоров’я, з лютого 2022 року є безкоштовним для користувачів з України.

ПЕРЕЙТИ

Вебінари від ізраїльських фахівців

Як відновитися після пережитих травматичних подій. Перша емоційна допомога в екстрених ситуаціях. Робота з ПТСР. Сексуальне насильство під час війни – яким чином якнайкраще допомогти постраждалим. Особливості роботи з людьми з ампутованими кінцівками. Ці теми розкривають фахівці на вебінарах, організованих у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Співпраця з Ізраїльським центром травми та стійкості NATAL відбувається у розвиток домовленостей Олени Зеленської та першої леді Ізраїлю Міхаль Герцог.

ПЕРЕЙТИ

Підтримка ПОРУЧ – групові та індивідуальні консультації

Проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «ПОРУЧ» – це онлайн та очні, групові та індивідуальні психологічні консультації для підлітків, вчителів та батьків, які через війну пережили травматичні події.

Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не став бар'єром до звичного життя.

ПЕРЕЙТИ

Мультижанровий спецпроєкт «Жити далі»

Це надихаючі відеоролики про історії сили і стійкості українців у воєнний час. Важливою складовою проєкту є практичні поради та рекомендації від фахівців.

Спецпроєкт «Жити далі» запущено у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської групою 1+1 media у партнерстві з ГО «Безбар'єрність» та за підтримки Благодійної організації «Смарт Ангел».

ПЕРЕЙТИ

Поради психологів у прямому ефірі

Громадська організація «Безбар’єрність» на своєму Фейсбуці наживо спілкується з фахівцями та фахівчинями у сфері психічного здоров’я на теми, що зараз найбільше турбують українців.

Долучайтеся щосереди о 12:00, ставте свої запитання та отримуйте експертні відповіді.

ПЕРЕЙТИ

Дослідження психологічного стану українців

Понад 70% українців відчувають стрес або сильну знервованість. Однак лише 2% звертаються за психологічною допомогою.

Дізнайся більше про результати дослідження соціологічної компанії Gradus Research, проведеного у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської.

ПЕРЕЙТИ

Аудит потреб у послугах сфери психічного здоров’я

Визначення цільових груп населення, що потребуватимуть найоперативнішої реакції з боку системи охорони ментального здоров’я з диференціюванням найбільш пріоритетних напрямків і потенційних механізмів роботи з такими групами, аналіз динаміки психічного стану громадян.

ПЕРЕЙТИ

Міжнародний досвід. Кращі практики надання послуг

Акумулювання даних щодо основних принципів побудови систем психічного здоров’я у інших країнах світу. Аналіз успішного та негативного досвіду та наслідків для населення. Визначення принципів і підходів, що можуть бути використані для покращення системи охорони ментального здоров’я в Україні.

ПЕРЕЙТИ

Аудит ресурсів існуючої системи надання послуг у сфері ПЗПСП

Виявлення «білих плям» на мапі послуг з охорони ментального здоров’я, ревізія використання ресурсів, визначення напрямків сприяння (закладам, установам, групам осіб тощо) у вирішенні організаційних, інфраструктурних, кадрових та інших проблем. Аналіз динаміки взаємодії державних органів і недержавних установ у сервісах з надання психосоціальної підтримки. Візія нової системи надання послуг.

ПЕРЕЙТИ

Спеціальна сторінка «Ти як?»

Сторінку створено у межах комунікаційної кампанії Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської. Мета кампанії – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть дбати про свій внутрішній стан.

Зроби піклування про своє ментальне здоров'я щоденною звичкою. Поділися лінком на сторінку з близькими та друзями.

ПЕРЕЙТИ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.